אורי ראיבי - חוכמת הבריאה
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3251456
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
 
 
 
נעים להכיר, אורי ראיבי – נטורופת (N.D), הרבליסט קליני (CI.H), מטפל בכיר באוריקולתרפיה (דיקור ואבחון אפרכסת האוזן) והבעלים של קליניקת חוכמת הבריאה. אני מאמין בכוחה של הרפואה האינטגרטיבית, כזו שנשענת גם על רפואה קונבנציונלית וגם על רפואה משלימה. הרפואה המשלימה עוזרת לתווך בין המטופל לרופא ומאפשרת לו להוסיף לטיפול אלמנטים טבעיים, שיכולים להקל על המטופל בהתמודדותו עם מגוון בעיות רפואיות.
 

מילד היפראקטיבי למטפל בשיטה האינטגרטיבית

 
מאז שאני זוכר את עצמי, תמיד הייתי ילד עם "קוצים בישבן". היו לי בעיות קשב וריכוז ולקויות למידה ומאוד סבלתי בגלל זה. מאוחר יותר, הבנתי שהייתי ילד היפראקטיבי. לא הצלחתי ללמוד במסגרות, עד שגיליתי את עולם הנטורפתיה.

בגיל 32 הלכתי ללמוד את התחום באופן מקצועי, והצלחתי לטפל בעצמי. אני בוגר קמפוס ברושים של אוניברסיטת תל אביב במגמת נטורופתיה והרבליסט קליני מאז 2010. כמו כן, עובד כמטפל בכיר ברפואה אוריקולרית ואוריקולותרפיה מזה כ- 4 שנים במסגרת לימודים אצל יוסי פייקין ובוגר AURICULAR THERAPY.
 

בזכות הנטורפתיה החיים שלי השתנו לטובה!

 
הודות לנטורפתיה, הצלחתי ללמוד איך לשלוט על ההפרעות ואיך לתעל אותן לדרך חיים מאוזנת, יצירתית ומצליחה. בתור מי שחווה בעצמו את הקושי וחש הקלה בעקבות שילוב של היתרונות הרפואה הקונבנציונלית עם הנטורפתיה, הגעתי להחלטה שאני רוצה לעזור גם לאחרים.

כיום אני לא רק מקבל מטופלים באופן פרטי בקליניקה שלי. אני גם נטורופת ומדריך קנאביס רפואי בחברת בזלת פארמה שעובדת באישור משרד הבריאות, עובד כנטורופת ואוריקולתרפיס במרכז המטפלים ילאנג ילאנג וגם עובד במרכזי MEDSPACE ברעננה ובראשל"צ.
 
 

בואו לקבל ייעוץ מקצועי

 
 
 

קליניקת חוכמה הבריאה במושב גאולים:

 
א' - מהשעה 20:00
ב' - 10:00 - 14:00
ד' – מהשעה 16:00
ניתן לתאם גם במוצ"ש
 
 
 
 
 

MEDSPACE רעננה

 
מרכז גירון, רח' ברודצקי 3
(במרכז רח' אחוזה):
כל יום ב' החל מ- 15:00
 
 
 
 
 

MEDSPACE ראשל"צ

 
בקרוב!
 
 
 
 
 
 
רוצים לקבל כלים שיכולים להקל עליכם בהתמודדות עם בעיה רפואית? התקשרו: 072-3251456